Kundalini Yoga

Kategori: Yoga | 0

Cazibeli ve Mutlu Kadının Sırrı

Yoga Meditasyon ve bedensel egzersizler içeren kadınlara özel bir çalışma ..
Bedenimiz bize sunulmuş muhteşem bir armağan. Doğanın, canlı hayatın en mükemmel, en karmaşık ve en ileri seviyedeki uzantısı ya da parçası diyebiliriz. Öyle bir organizma ki; onunla nefes alıyor, hareket ediyor, dünyayı algılıyor, düşünüyor, hissediyor, üzülüp seviniyor, öğreniyor, üretiyor, kısacası yaşıyoruz.

Bedenimizi tanıyıp doğanın bir parçası olduğu bilinciyle yaşamımızı düzenlediğimizde, o da bizi sağlıklı ve mutlu bir yaşamla ödüllendirecektir. Ona kötü davrandığımızda ise tıpkı doğa gibi bizi cezalandıracaktır; rahatsızlıklarla, ağrılarla, sancılarla…Kadınlar yeniliklere ve öğrenmeye açıktır ancak iş cinsel eğitime gelince tabular devreye girer. Konuşulmayan ve mahrem olarak etiketlenen en temel eğitim çoğu kez eksik ya da yetersiz kalabilir.
Oysa ki kadının cazibesi ve iç huzuru cinsel hayatındaki mutluluğa bağlıdır…. Bunun için kadınlara özel tasarlanmış bu özel çalışmada kundalini ısınma egzersizleri ile bedenimizi canlandırarak yaşam enerjimizi ve farkındalığımızı artırıyoruz. Cazibenin sırrı meditasyonları ile geçmişten arınıyoruz. 7 yıllık döngülerde 0-7 yaş döneminden itibaren hayatımıza giren tüm erkeklerle affetme meditasyonları yapıp geçmişi ve izlerini geride bırakıyoruz. Affediyoruz, özür diliyoruz, bırakmayı öğreniyoruz. Özgürleşiyoruz.. Ana geliyoruz.. Yeniye yer açıyoruz / Mevcut ilişkilerimizi şifalandırıyoruz. Eril yanımızla barışarak dengeleniyoruz. Dişi enerjimizi bedenimize ve kendimize yönlendirerek bedenimizi şifalandırmayı deneyimliyoruz. Önce bedenimizi sonrasında yükselen enerjimizle ilişkilerimizi yaşamımızı evreni şifalandırıyoruz. Mucizelerimizi yaşıyoruz. Egzersizler ve meditasyonlarla hormonlarımızı aktif hale getiren bu özel çalışma ile cinsel yaşamda mutluluğu Kadim öğretilerde cinsellikte mutlu kadınların sırlarını öğreniyoruz ..

Kim neşe ve ışık saçan bir kadın olmayı, enerjisiyle bedenini ve evreni şifalandırmayı, yaşam enerjisini doğru kullanmayı, partnerinin hayranlığını kazanmayı istemez ki ..

idayayincilik
Unutmayın; mutlu cinsellik; bedenimiz için şifa, mutlu bir birey, mutlu aile, mutlu çocuklar ve mutlu hayat demektir.
Binlerce yıldır doğayla barışık yaşayan atalarımızın kadim sırları vardı. Sağlıklı cinsel hayat için gerekli pratik, teknik ve yöntemleri içeren bu özel çalışmada yoga nefes bedensel farkındalık ve meditasyonlarla bu öğretileri bedenimize deneyimletiyor olacağız. Düzenli gerçekleştirdiğimizde Hücre hafızamıza kaydederek tüm yaşantımızda mutluluğu iç huzuru yaşıyor mucizelerimizi yaşıyor olacağız ..

Seminer içeriği; Bykama öğretileri kapsamında Rusya St.Petersburg üniversitende evlenmeden önce çiftlere verilen program dahilinde teknik ve teorik bilgilerde içermektedir.

Şifa olması dileğiyle…

 

Her Çarşamba 12:30-13:30 /19:00-20:00 Sakura Dönüşüm Merkezinde …

Bir cevap yazın